Асистенти арбітра: Едуард Карапетян, Андрій Мотика (обидва – Тернопіль)

Четвертий арбітр: Олексій Драчов (Київська область)

«Оболонь» (молодь): Литвиненко (Онопко, 46), Родіна, Карамушка, Леонідов, Майданевич (Іашвілі, 74), Турчанов, Толстяк (К. Ковалець, 62), Шевчук (Семенов, 88), Заваров (Солонинко, 46), Гончар (Тетерук, 74), Яковенко

«Карпати» (молодь): Данкович, Гірський (Ільчишин, 76), Тарасенко, Подоляк, Конкольняк, Озарків, Тістик (Мартинюк, 86), Тіаго (Яремчук, 46), Ґурулі (Гордійчук, 79), Бідловський (Габовда, 85), Омельченко (Прошенко, 86)

Запасний: Лазарський

Тренер: Роман Толочко

Голи: Толстяк 52, Карамушка 79 – Бідловський 56, 82, Ґурулі 61 (пенальті), 67

Попередження: Майданевич, 66 – Подоляк, 44, Яремчук, 81

Якщо аналізувати гру загалом, то перш за все треба сказати, що глядачі стали свідками абсолютно різних двох таймів. Причому обидві команди провально відіграли перші 45 хвилин, а от по перерві і «Оболонь», і «Карпати» виглядали набагато краще. І не випадково всі шість голів у зустрічі було забито саме у другій її половині.

Коли говорити про перший тайм, то складалося враження, що команди проводять перший спаринг після тривалої відпустки. У діях і господарів, і гостей було дуже багато технічного браку. А за такої кількості помилок очікувати комбінаційної гри не доводиться. Тому нічого дивного, що за 45 хвилин суперники з великою натяжкою створили по два напівмоменти і пішли на перерву за абсолютно логічних двох нулів на табло.

Перші хвилини другого тайму також нічого цікавого ніби то не обіцяли. Однак все у грі кардинально змінив красень-гол Олександра Толстяка. На 52-й хвилині опорник «пивоварів» метрів з 25-ти шикарно пробив другим дотиком. М’яч влетів у ворота карпатівців у притирку з лівою стійкою, а удар вийшов настільки сильним, що кіпер Роман Данкович навіть не встиг на нього зреагувати - 1:0.

Втім, рахунок 1:0 на користь господарів якнайкращим чином подіяв не на них, а на гостей. Підопічні Романа Толочка і Володимира Вільчинського, пропустивши м’яч у власні ворота, немов прокинулися і одразу додали у грі. А для того, щоб відновити рівновагу в рахунку, «зелено-білим» вистачило якихось чотири хвилини. Володимир Бідловський вдало зіграв на підборі і, скинувши собі грудьми м’яч під удар, пробив з лівого кута карного майданчика: круглий влетів у дальній верхній кут – 1:1.

Забивши гол у відповідь, карпатівці немов відчули «смак крові», і за п’ять хвилин вже вийшли вперед. Сталося це після того, як Олексій Омельченко, зігравши вдало на випередження у карному майданчику господарів, прокинув собі м’яч грудьми на хід повз кіпера, але останній врізався у карпатівця і арбітр матчу без вагань вказав на точку. Сандро Ґурулі з 11-метрової позначки пробив бездоганно – м’яч залетів у самісінький кут воріт - 1:2.

Але атакувальний запал карпатівців не зупинив і рахунок 1:2 на їхню користь. Тож нічого дивного, що на 67-й хвилині на табло з’явилися вже цифри 1:3. І знову автором голу зі стандарту став грузинський легіонер нашої команди. Щоправда, цього разу не обійшлося без помилки кіпера «Оболоні» Віталія Онопка. Сандро Ґурулі по високій траєкторії пробив штрафний метрів з 25-ти у дальній верхній кут. Напевно, такі удари воротар повинен брати без особливих проблем. Однак у футболі, як і в житті, інколи трапляються помилки…

Зі стандарту забила свій другий гол і «Оболонь». На 79-й хвилині карпатівці порушили правила на лівому фланзі своєї оборони і арбітр призначив штрафний. До м’яча підійшов син головного тренера «пивоварів» Сергія Ковальця Кирило і виконав подачу верхом у карний майданчик. Скориставшись перевагою у зрості, боротьбу на другому поверсі виграв капітан господарів Олег Карамушка, який головою переправив круглого у сітку – 2:3.

Мінімальне відставання в рахунку відродило у підопічних Сергія Конюшенка надію на позитивний результат. Однак інтрига у грі зберігалася лише якихось три хвилини. Господарі невдало розіграли штрафний на половині поля гостей і карпатівці провели стрімку контратаку, в фіналі якої Павло Гордійчук майстерним пасом у розріз вивів на очне побачення з воротарем Володимира Бідловського. Лівий нападник «зелено-білих» встиг адекватно оцінити дії Віталія Онопка, який кидком у ноги намагався ліквідувати небезпечний момент і технічно перекинув круглого повз кіпера у дальній кут. Тож гра закінчилася з рахунком 4:2 на користь карпатівців, які продовжують боротьбу за один з комплектів нагород молодіжної першості.