НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Молодіжна першість. "Волинь" - "Оболонь" 2:0 ###

Матч молодіжної першості, у якому волиняни приймали київську «Оболонь» проходив за відчутної ігрової переваги господарів, однак, старання гравців обох команд переважно обмежувалися боротьбою у центрі поля й до небезпечних ситуацій поблизу воріт суперників справа доходила нечасто. Перший гострий момент виник лише на 10-й хвилині, коли Карасюк, виконуючи штрафний з лівого флангу пробив у дальній кут і м’яч просвистів у лічених сантиметрах від «дев’ятки» воріт гостей. У лучан основна загроза надходила від Бутка, який, пропускаючи поєдинок основних складів через дискваліфікацію, вийшов на матч дублерів, та Павлова, котрий регулярно шматував центр захисту пивоварів. Втім, на гол довелося чекати довгенько і трапився він завдяки помилці флангових оборонців гостей під час швидкої атаки «Волині». Жук отримав м’яч на абсолютно вільному лівому фланзі, пройшов майже до лицьової і прострілив вздовж воріт, де першим на м’ячі виявився Бутко, який і заштовхнув м’яча в сітку – гол!

Відразу після перерви гості мали шанс аби зрівняти рахунок, та їхній нападник, одержавши м’яч після флангового прострілу, не зумів точно пробити метрів з десяти у незахищений кут. Надалі гра проходила, знову ж таки, переважно поблизу володінь киян, та небезпечних ударів по воротам було негусто. Справу вирішив другий гол «Волині», який трапився на 63-й хвилині. Після подачі кутового Бута гарно навісив у центр воротарського, де Лисенко, вигравши верхову боротьбу у опонентів, чітким ударом головою відправив шкіряного під поперечину – 2:0. До завершення гри у лучан було ще принаймні п’ять-шість непоганих атак, але до взяття воріт вони не призвели. Відтак, гра так і завершилася з двом’ячевою перевагою «Волині».