НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Молодiжна першiсть. "Кривбас" - "Оболонь" 1:1 ###

Нічийним результатом (1:1) в матчі з київською «Оболонню» розпочала весняну частину першості молодіжна команда криворізького «Кривбасу».

Рахунок в матчі був відкритий вже в дебюті, коли Віталій Петриченко, здійснивши ривок по флангу, зробив передачу в центр штрафного майданчика, де Павло Місько, отримавши передачу, влучним ударом «розпечатав» ворота Березовського.

Стартовий тиск на ворота киян міг привести до ще одного м’яча, але Віталій Ольховський пробив повз ворота.

З середини першого тайму ініціативу в грі до своїх рук почали прибирати гості, змушуючи помилятись гравців оборони «Кривбасу». Й хоча до небезпечних моментів справа доходила вкрай рідко, дії столичної команди були більш «свіжими» та більш осмисленими.

Другий тайм розпочався за тим же сценарієм, що й перший – атакували кривбасівці, а гравці «Оболоні» захищались, не забуваючи про контратаки.

Витримавши натиск господарів поля, приблизно з 60-ї хвилини «Оболонь» почала грати активніше в центрі поля, що змусило «Кривбас» грати другим номером. Деякий час господарі поля успішно справлялись з натиском гостей, але атаки «Оболоні» ставали гострішими. На 71-й хвилині Антон Шевчук мало зрівняв рахунок в грі, коли опинився метрах в 3-х від воріт, та вдарив не дуже сильно.

На 74-й хвилині гості залишилися в меншості – Семенов в центрі поля вдарив ззаду по ногах суперника, за що відразу отримав від арбітра червону картку. Але «Кривбас» недовго був в більшості – через 5 хвилин за друге попередження з поля був вилучений Роман Сахно. А ще через 2 хвилини гості зрівняли рахунок. Після подачі зі штрафного оборона «Кривбасу» не розібралась в центрі штрафного майданчика, дозволивши Ковальцю пробити головою. Після його удару м’яч влучив в поперечину, але той же Ковалець за повної відсутності опору з боку захисту «Кривбасу» добив м’яч в сітку.

Наприкінці матчу «Оболонь» ледь не вирвала перемогу в матчі. Шевчук стрімко пройшов лівим флангом, увійшов до штрафного майданчика «Кривбасу» й лише сміливий кидок в ноги воротаря кривбасівців Горового врятував господарів від другого гола.

Криворіжці в останні хвилини прагнули вирвати перемогу та їхні дії в нападі не були переконливими.

«Кривбас»: Горовой, Рябов (Адаменко, 32), Соловйов, Сосєдко, Білик-к, Місько (Дяків, 56), Лещенко (Сухоруков, 71), Сахно, Петриченко (Самборський, 73), Мірошніченко, Ольховський (Клушин, 65).

«Оболонь»: Березовський, Шевчук, Толстяк (Ковалець, 46), Черемісін, Турчанов, Бондаренко (Гончар, 64), Солонінко (Месхія, 46), Б.Баранець (Мякушко, 31), Карамушка-к, Родіна, Семенов.