Асистенти: Олександр Матяш (м. Полтава), Віктор Кравченко (Львів)

Голы: Мандзюк 37, Худзик 45 - Агахова 4, Пластун 82 (авт.)

"Оболонь": Рибка – Сапай, Пластун, Лозинський, Кутас – Кучеренко, Лупашко – Котенко (Бондаренко 86), Мазуренко (Панас 7), Худзік - Мандзюк

"Севастополь": Сокоренко – Шандрук, Болохан, Левандовскі, Бредун – Салхі (Култішов 34), Дуляй (Шевелюхін 55), Фенечак, Нено (Поліщук 90+3), Зборовський - Агахова

Попередження: Агахова 51, Ференчак 52, 78

Легендарный Севастополь,
Неприступный для врагов,
Севастополь, Севастополь -
Гордость русских моряков.

Гімн міста Севастополя, який також став гімном місцевого футбольного клубу, можна почути на кожній грі кримської команди з фан-сектора. Легендарна історія міста знає дві довготривалі оборони у Кримській та Великій вітчизняній війні. Так само двічі ПФК «Севастополь» раніше грав на київському стадіоні «Оболонь», але мало кому з вболівальників «моряків» хочеться про це згадувати. В сезоні 2007-2008 команда дебютувала в Першій лізі саме виїзною грою з «Оболонню», яка закінчилася впевненою перемогою киян 4:1, хоча справжню окрасою гри гол-красень в падінні через себе легендарного для «Севастополя» форварда Андрія Шевчука. Через рік команди вже були конкурентами у боротьбі за вихід до Прем’єр Ліги, і тим несподівані ший був результат їх київського протистояння – 6:0 на користь господарів. Третій візит «Севастополя» на невеличкий стадіон на півночі Києва був уже в рамках Прем’єр Ліги, а суперники знов були сусідами по турнірній таблиці, але у вже нижній частині її частині.

Цього разу шанси гостей виглядали кращими. Команду підсилив донецький десант у складі Агахови, Дуляй, Левандовського та Бредуна, а після того як Олег Ленінський змінив біля керма Сергія Шевченка, команда заграла сильніше, забиваючи у кожному матчі В той же час «Оболонь» не могла в цій грі розраховувати на травмованих лідерів команди Слюсара та Сибірякова, що значно обмежувало вибір Сергію Ковальцю, який змушений був включити до заявки чотирьох гравців дублюючого складу. Крім того, на передодні гри своє п’ятдесятиріччя відсвяткував президент кримчан Олександр Красильнікова і, звісно, очікував подарунка від команди. Але хід гри змусив згадати бородатий анекдот про краватку, і важко сказати, чи влаштував нічийний результат, чи краватка таки знадобиться.

На початку гри «Севастополь» підтвердив не випадковість перед матчевих прогнозів. Нено зумів видати пас у розріз між захисниками, а Джуліус Агахова випередив Пластуна, обіграв Рибку і закотив м’яча в порожні ворота і відзначив це традиційними кульбітами. Згадалося, що свого часу, таким чином відзначав голи колишній лідер пивоварів Валерій Іващенко. Неприємності господарів продовжилися, коли через травму змушений був залишити поле ветеран Олег Мазуренко. Втім, Вадим Панас добре увійшов у гру і одразу ж відзначився ударом з льоту, але в ворота не влучив. Згодом Агахова міг робити дубль, але після навісу Зборовського не влучив у ворота.

Ближче до середини тайму «Оболонь» зуміла притиснути гостей до воріт, але досить довго оборона кримчан грала дуже впевнено. Стандарти, які в основному виконував Сергій Кучеренко, наче й призводили до гостроти, але захисники госте вигравали боротьбу на другому поверсі і блокували удари. Кияни продовжували тиснути і дочекалися помилки суперника. Вадим Болохан на лівому фланзі збив Панаса, а Сергій Кучеренко навісив на ніким не прикритого Мандзюка, і форвард головою в падінні переправив м’яча в сітку. Одразу ж Олександр міг робити дубль, але його удар з лінії штрафного Олександр Сокоренко с труднощами зумів перевести на кутовий.

На останніх хвилинах оборона гостей дала збій ще раз. Сергій Ференчак сфолив в центрі поля, Ігор Пластун швиденько закину м’яча до штрафної, а захисник гостей Олег Шандрук головою скинув м’яча прямо на ногу Павлу Худзіку, а той без проблем розстріляв дальній кут.

Другий тайм розпочався з атак «Оболоні», одна з яких завершилася фолом на самісінькій лінії штрафного майданчика. Але після удару Кутаса м’яч спочатку влучив у Левандовські, а потім від Пластуна викотився за лінію воріт. «Севастополь» відповів дальнім ударом Френчака. М’яч пройшов над воротами, а Олександр Рибка після стрибка довго не міг піднятися і знадобилася допомога лікарів. Через декілька хвилин голкіперу «Оболоні» знову знадобилася допомога. Олександр перехопив простріл Нено, а Джуліус Агахова не став уникати контакту з голкіпером, за що згодом отримав попередження.

Після виходу на поле Олександра Шевелюхіна «Севастополь» заграв активніше. Спершу Євген Бредун не зміг влучити по м’ячу на ліній штрафного. Згодом Джуліус Агахова пройшов крізь захисників, але цього разу Рибка зумів відбити м’яча, але захисники не зуміли далеко винести і Маріуш Левандовскі першим встиг на підбір і завдав удару. Рибка Відбив перед собою, а Джуліус Агахова переправив м’яча в сітку. Щоправда він перебував в офсайді тому гол не зарахували, а гравці «Оболоні» апелювали до арбітра, вимагаючи попередження, яке було б для нігерійця другим. В атаці у «Оболоні» можна згадати лише декілька дальніх ударів в руки Сокоренку та декілька неточних подач зі штрафних.

На при кінця гри після чергової атаки Сергій Ференчак опинився в офсайді, але, незважаючи на свисток арбітра пробив, по воротам. Цього разу Юрій Грисьо виніс капітану гостей попередження, яке стало для нього другим. Але і в меншості «Севастоппль» зумів відігратися. Ігор Пластун намагався перервати передачу Левандовскі зрізав м’яча у власні ворота. Після цього м’ячем більше володіли гості, і лише в компенсований час «Оболонь»зуміла організувати фінальний штурм, але така навала не принесла результату.

Зважаючи на турнірне становище команд, навряд чи обидва табори задоволені нічийним результатом. І на обидві команди ще чекає довга боротьба за виживання.

Олег Лещинський, в.о. головного тренера «Севастополя»:

- Была тяжелая игра. В турнирной таблице мы находимся рядом с «Оболонью», так что это был матч за шесть очков. К тому же у президента было День рождения, и мы не хотели ему дарить галстук. Но мы забили первыми и, видимо, испугались, что сделали это слишком рано. В первом тайме игры как таковой не было. Команда свалилась на отбой и вообще не атаковала. Во втором тайме, когда уже не было чего терять, положили мяч на землю и начали играть. Команда соперника дала такую возможность. Поэтому, я думаю, результат закономерен. Дальше будем работать, так как есть над чем работать и что усиливать. Впереди еще целый второй круг.

- За что получил вторую карточку Ференчак?

- Я так понял за удар по мячу после свистка.

Сергій Ковалець, головний тренер «Оболоні»:

- У нас були всі шанси виграти, але наші помилки, як в нападі, так і в захисті, зробили рахунок 2:2. Все ж таки не вистачає футболістам досвіду рівня Прем’єр-ліги. Звісно, ми його набираємо по ходу чемпіонату, але, на жаль, не виходить так, як ми хочемо. Проте, є бажання, це добре.

- Чому біли відсутні Сібіряков та Слюсар?

- В них мікротравми і ми вирішили їх поберегти. В наступному матчі вони вже зможуть грати.