НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###"Оболонь" - "Динамо" 0:4. Без зайвої метушні ###

Асистенти: Андрій Валенко, Анатолій Філевич (обидва - Львів)

Голи: Шевченко 9, 41, Маграо 61, Зозуля 82

"Оболонь": Товт, Лень (Васільєв 46), Яворський, Лозінський, Конюшенко, Рожок, Валєєв, Комльонок (Мазуренко 87), Куценко, Сібіряков (Котенко 46), Онисько

"Динамо": Шовковський, Даніло Сілва, Бетао, Гіоане (Хачеріді 64), Вукоєвіч, Шевченко, Ярмоленко (Несмачний 72), Єременко (Зозуля 78), Михалик, Маграо, Нінковіч

Попередження: Маграо 62

Незважаючи на поразку в Запоріжжі від «Металурга» багато хто очікував, що «Оболонь» зможе якщо і не відібрати очки в «Динамо», то які мінімум зіграти як проти «Шахтаря». Напередодні матчу всі оболонці говорили про своє бажання достойно виступити, щоб не розчаровувати вболівальників. В цьому сезоні команда в рідних стінах демонструвала непогану гру, та в більшості випадків здобувала турнірні очки. Втім цього разу в «Оболоні» не було жодних шансів засмутити «Динамо». Чотири голи у ворота Андрія Товта говорять самі за себе. В деяких епізодах пивоварам вдавалося перехопити ініціативу та притискати динамівців до їх воріт. Втім при цьому потурбувати Олександра Шовковського виходило далеко не завжди.

Вже в дебюті матчі «Динамо» створило небезпечний момент біля воріт Товта. Єременко скинув м’яча Гіоане і той завершив атаку сильним ударом по воротам. Але удар вийшов не точним і м’яч пролетів трохи вище. Трохи згодом той таки Гіоане знов ледь не вивів свою команду вперед. Після подачі кутового румунський легіонер головою пробив по воротам, але як і в першому випадку неточно. Більш успішно вдалося замкнути кутовий Шевченко, після подачі Єременко з лівого флангу Андрій виграв боротьбу у Івана Леня і головою з лінії воротарського майданчика переправив м’яч у верхній кут воріт. Такий розвиток подій в плани «Оболоні» явно не входив і підопічні Сергія Ковальця спробували переломити хід матчу. Не можна сказати, що пивовари перехопили ініціативу, але гра все ж таки дещо вирівнялася і почала доходити до воріт «Динамо». Але до небезпечних моментів справа не доходила. Варто лише відзначити ризиковані дії Шовковського, який у штрафному майданчику обіграв Павла Онисько. Якби голкіпер «Динамо» в тій ситуації помилився, то навряд зміг би завадити форварду зрівняти рахунок.

В середині тайму динамівцям вдалося завершити ще одну атаку забитим м’ячем. Після пасу Єременко відзначився Гіоане, але гол не зарахували через офсайд. Далі команди почали грати практично на рівних. Чомусь одночасно гравці і «Динамо» і «Оболоні» стали припускати багато помилок при передачах. Але до серйозних наслідків це не призвело. Здавалося, що до перерви вже ніщо не змінить ситуацію на поле. Втім вийшло по іншому. Андрій Шевченко в одному з ігрових епізодів отримав ушкодження і схоже було, що він вже не зможе продовжувати гру. Валерій Газзаєв вже навіть почав готувати заміну. Але форвард знайшов в собі сили повернутися на поле і практично відразу подвоїв переваги своєї команди. Асистентом знову виступив Єременко, який віддав передачу штрафний майданчик, Шевченко прийняв м’яч, прибрав Яворського і пробив в сітку воріт.

Судячи з гру в другому таймі перерва особливо не пішла на користь «Оболоні». Пивовари стали трохи більше контролювати м’яч, але до ударів по воротам справа не доходила. Значно вдаліше організовувати атаки виходило у «Динамо». На 56-й хвилині Маграо точним пасом вивів Ярмоленко віч-на-віч з голкіпером, але Товт вчасно вийшов з воріт і не дав динамівцю відзначитися. «Оболонь» відповіла ударом зі штрафного у виконання Куценко. Даніло Сілва збив Віктора Комльонка метрів за 28-м від воріт. Валерій потужно пробив, але м’яч пройшов повз ворота трохи розминувшись зі стійкою. Це, до речі, був перший удар в бік воріт «Динамо», на який «Оболоні» знадобилася майже година ігрового часу. А за дві хвилини динамівці знову забили. Вукоєвіч перевів м’яч на лівий фланг, де його підхопив Маграо, бразилець обіграв Котенко, увійшов в штрафний майданчик і з гострого кута пробив у ближній верхній кут воріт. Якщо і після першого тайму вже навряд можна було говорити про якусь інтригу, то при рахунку 3:0 на користь «Динамо» ти паче.

На деякий час «Оболонь» просто випала з гри. Але до тями команду привів Онисько, який ударом з дальньої дистанції змусив Шовковського рятувати свою команду від голу. Пивовари спробували активніше грати в атаці і принаймні забити гол престижу. Але навіть це їм не вдалося. Натомість відзначився Зозуля, який вийшов на поле замість Єременко і вже через чотири хвилини після пасу Шевченко впритул розстріляв майже порожні ворота. Незадовго до фінального свистка в «Оболоні» з’явилася можливість скоротити розрив в рахунку. М’яч опинився перед воротами у скупчені кількох гравців, але його забрав Шовковський, який всіх випередив та ліквідував загрозу.

Валерій Газзаєв, головний тренер "Динамо":

- Впечатления самые наилучшие. Думаю, что сегодня игроки получили удовольствие не только от результата, но и от игры. Это самое главное. Мне приятно было смотреть на футбольное поле, футболисты играли с хорошим настроением.

- Можно сказать, что «Динамо» наконец набрало форму?

- Мы на протяжении всего года хорошо выступаем, за исключением тех матчей, которые сыграли неудачно. Но, наверное, у любого клуба в мире бывают спады. В целом я удовлетворен. Команда понемногу осваивает принципы игры и тактика. И я рад этому. Думаю, до конца сезона мы окончательно сформируем команды и подготовимся к следующему чемпионату.

- После того как Шевченко получил в первом матче повреждение вы готовили замену?

- Мы дали ему паузу и боль прошла. Но замену, на всякий случай, мы готовили. Он смог продолжить игру и забил второй гол.

- Петрову и Гармашу будет предоставлен шанс проявить себя?

- Да. У нас достаточно высокая степень конкуренции в команде и каждый игрок дорожит своим местом в составе. Попадая в состав молодым игрокам нужно дорожить этим и оправдывать себя, показывая наилучшую игру. Гармаш и Петров хорошие игроки, но сегодня есть более сильные и опытные.

- Без Милевского «Динамо» сегодня забила четыре гола.

- При Милевском мы и шесть голов забивали.

Сергій Ковалець, головний тренер "Оболоні":

- Майстер-клас від «Динамо»… Швидкий гол дещо нас вибив з колії. Треба було відіграватися і ми відкрилися. Я подякував футболістів за гру, вони все ж таки старалися. Що тут говорити? Це поки що наш рівень. Нажаль.

- На що перед матчем ви акцентували увагу гравців?

- Працювали над швидкісними контратаками, стандартними положеннями, але сьогодні «Динамо» було сильніше. Вони здорово грали і в нас сьогодні практично не було шансів.

- Було схоже, що хлопці перегоріли.

- Тут ви праві. Всі дуже чекали цієї гри і думали, що зможуть протистояти «Динамо» як «Шахтарю» в 23 турі. Але не вийшло. Не було агресії. Тож будемо багато працювати. Потрібен час.

- Хто вам здався сильнішим, «Шахтар» чи «Динамо»?

- Сьогодні солідніше виглядало «Динамо». Але і «Шахтар» сильна команда. Думаю, кінцівка чемпіонату буде цікава.