НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Контрольний матч. "Волинь" - "Оболонь" 3:0 ###

У середу, 23 червня, «Волинь» провела перший спаринг на зборах в Криму. Суперником лучан стала київська «Оболонь», котра минулого сезону посіла одинадцяте місце у Прем’єр-лізі. Перші чверть години гри виявилися доволі спокійними – обидві команди грали без загострень, приглядаючись одна до одної. Та надалі перевага у грі помаленьку перейшла на бік волинян, котрі розпочали більш активно діяти поблизу володінь оболонців. Перша серйозна загроза виникла на 24-й хвилині, коли Лісовий пройшов по флангу і навісив у центр карного на Майкона, однак той з вигідної позиції пробив вище воріт. Практично ідентична ситуація трапилася й на 37-й хвилині, але цього разу м’яч над поперечиною запустив Павлов. Досягти успіху волинянам вдалося лише за три хвилини до перерви. Лісовий подав кутовий, Майкон промахнувся по м’ячу і шкіряний полетів до кіпера. Воротар було відбив м’яч, але втрапив прямо в Павлова, круглий відскочив на Рачича, який і вгатив його в сітку – 1:0.

Після відпочинку перевага «Волині» була більш солідною. Вже на 49-й хвилині сольний прохід Лопеса завершився гарним ударом у виконанні останнього - воротар відбив, а на добиванні ніхто з волинян зіграти не встиг. Та вже на 58-й хвилині той же Лопес обіграв трьох оборонців і з меж карного пробив з правої в дальній кут – гол! Невдовзі Рамон втратив ще одну нагоду відзначитися, коли, замикаючи подачу Ковалюка із штрафного, головою пробив вище воріт. На 70-й хвилині мав шанс Павлов – Женюх подав справа з-за меж карного, а Євген з вигідної позиції пробив в штангу. Затим у Павлова була ще одна нагода для взяття воріт, коли гравець юнацької збірної замикав прострільну подачу, але не попав в ворота. Довершив справу Лопес. На 88-й хвилині оболонці збили Бабира і Рамон ударом з штрафного метрів з 25-ти послав м’яч прямо в нижній кут воріт – 3:0!

Наступний матч «Волинь» проведе у п’ятницю проти криворізького «Кривбасу». Пропонуємо до уваги уболівальників склади суперників у звітному поєдинку:

«Волинь»: Товт (Неділько, 46), Семочко (Годований, 79), Лісовий (Ковалюк, 46), Женюх, Шарпар, Гітченко (Гринченко, 37- Максимюк, 77), Лопес, Кану (Павлов, 12- Бабир, 87), Рачич (Лео Коста, 46- Пічкур, 55), Шандрук, М.Олівейра

«Оболонь» (стартовий склад): Бандура, Кутас, Лозінський, Пластун, Путаш, Сибіряков, Кучеренко, Слюсар, Худзік, Панас, Мандзюк