НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Контрольний матч. "Оболонь" - "Скала" (Моршин) 2:0 ###

В суботу столична команда зіграла контрольний поєдинок проти друголігової «Скали» з Моршина. Матч відбувся на одному з тренувальних полів спорткомплексу СКІФ в Новопавлівці, де зараз базується «Оболонь» і завершився перемогою підопічних Сергія Ковальця з рахунком 2:0. Долю зустрічі вирішив «дубль» Олександра Мандзюка у першому таймі, котрий чітко замкнув дві передачі свого партнера та друга Павла Худзіка.

Варто відзначити, що моршинці вийшли на поле з бойовим настроєм і «пивоварам» довелося показати всю свою майстерність аби здолати опонента. У другому таймі, коли було проведено ряд замін, «Скала» заграла впевненіше, не тільки зберігши ворота в недоторканності, але й створивши кілька загроз біля воріт Костянтина Махновського, який захищав ворота оболонців після перерви. На дії суперників звернув увагу і тренерський штаб киян, котрий кількох виконавців з Моршина взяв на замітку.

В неділю у «Оболоні» заплановано вихідний. А вже з понеділка команда розпочне ретельну підготовку до київського дербі з «Арсеналом», яке заплановано на 2 квітня.