НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Контрольний матч. ###

Черговий контрольний поєдинок столична «Оболонь» провела проти «Анжі» (Махачкала). Дагестанці в минулому чемпіонаті російської Прем’єр-ліги посіли одинадцяту позицію, але на наступний сезон плекають далекоглядні плани і для їх реалізації підписали недавно контракт з Роберто Карлосом. Утім, легендарного футболіста поки що немає в тренувальному таборі команди, його приїзд планується через кілька днів. Сам же матч завершився мінімальною перемогою росіян з рахунком 1:0. Єдиний м`яч суперники нашої команди провели у другому таймі, реалізувавши досить суперечливий пенальті. Молодий голкіпер Констянтин Махновский вгадав напрям польоту м`яча, але удар був настільки потужним, що піймати шкіряну кулю йому не вдалося.

Гра відбулася на полі готелю «Spice», де мешкає і тренується російська команда. Поле було в досить відмінному стані і це дозволило обом командам продемонструвати гостроатакуючий футбол. І «Оболонь», і «Анжі» створили чимало гострих моментів, але цього вечора голкіпери були на висоті. Махачкалінцям переграти киян вдалося тільки завдяки пенальті. Оболонці могли звести гру до нічийного результату, котрий став би більш закономірним для цієї зустрічі та коли м`ячу здавалося вже діватися нікуди на допомогу росіянам приходила стійка воріт.

Склад «Оболоні»: Рибка, Кутас, Пластун, Лозінський, Ільків, Лупашко, Путраш, Панас, Сібіряков, Котенко, Мандзюк. У другому таймі на заміну виходили: Махновський, Слюсар, Бондаренко, Шевчук, Сапай, Козак, Толстяк.